м. Івано-Франківськ +38 (0342) 54-44-80

м. Чернівці +38 (0372) 90-82-02

м. Кам'янець-Подільський +38 (0384) 95-67-00

ua ru

Металопрокат в м. Кам'янець-Подільський

Металопрокатом називають величезну кількість металургійної продукції, виготовленої шляхом прокатки на верстатах. Сама технологія прокатки передбачає обтиснення заготовки між кількома валиками, які обертаються в різні боки.

Залежно від технології, прокатка буває:

 - Холодною;

 - Теплою;

 - Гарячою.

Весь металопрокат можна умовно класифікувати на чорний, нержавіючий та кольоровий. Найбільш ходовий в будівництві і під час монтажних робіт – чорний. Це вироби з чавуну, стали, заліза та їх сплавів. Виробляти їх простіше, швидше і дешевше, а сфера застосування – набагато ширша та різноманітніша.

 - Чорний металопрокат використовується в промисловості, на виробничих підприємствах, при виготовленні залізобетонних виробів і каркасів, для інших будівельних потреб.

 - Нержавіючий металопрокат – це вироби зі сплаву з хромом. Хром перешкоджає корозії. Також в сплавах використовується титан, вуглець, марганець та інші домішки. Ці матеріали затребувані в промисловості, машинобудуванні, авіації, медицині.

 - Кольоровий металопрокат – це найдорожча категорія. У неї потрапляють сплави на основі алюмінію, цинку, міді, олова, титану та інших металів. Вироби використовуються в основному в приладобудуванні й електротехніці, а також для декору в індивідуальному будівництві.

За формою і видом вироби металопрокату ділиться на такі типи:

 - Листовий – холодно- і гарячекатані листи, профнастил, тощо;

 - Сортовий – балки, рейки, дроти, квадрати, кола, тощо;

 - Фасонний – кути, швелери, двотаври, тощо.

Особливим попитом користується арматура, труби та комплектуючі для монтажу трубопроводів, профнастил та металочерепиця.

Металобаза в Кам'янець-Подільському

Металобаза в Кам'янець-Подільському за своєю суттю – склад для зберігання металопрокату. Всі бажаючі можуть придбати необхідні вироби з металу, представлені в широкому асортименті найменувань та розмірів: листові, сортові, фасонні та трубні. Ціни при цьому – нижчі, ніж в традиційних будівельних гіпермаркетах.

Без арматури, ЗБВ та інших комплектуючих не обходиться жоден будівельний майданчик. Обсяги закупівель – абсолютно різні, в залежності від масштабів проекту.

Компанія МЕТАЛ СИСТЕМ має у своєму розпорядженні значні торгово-складські потужності та заслужено вважається одним з лідерів Західної України. Крім продажу, ми займаємося доставкою, обслуговуванням та всіма організаційними клопотами. Наші фахівці укомплектують замовлення будь-якої складності.

Що ми пропонуємо?

Компанія МЕТАЛ СИСТЕМ пропонує великий вибір виробів металопрокату в Кам'янець-Подільському. У нашому асортименті – вироби з чорного та нержавіючого металу, сотовий полікарбонат, тощо. Ви можете придбати:

 - Арматуру різного розміру;

 - Термічно оброблений або оцинкований дріт, дріт з ПВХ;

 - Кола, квадрати і кути по Держстандарту;

 - Перфоровані, оцинковані, конструкційні та інші листи;

 - Водогазопровідні шовні і безшовні труби;

 - Електрозварні і профільні труби;

 - Швелери;

 - Шестигранники і кріплення;

 - Відводи;

 - Електроди;

 - Кладочну сітку;

 - Цвяхи, тощо.

Ми починали свій шлях, як невелике підприємство, яке з часом перетворилося на величезну високотехнологічну компанію. І зараз МЕТАЛ СИСТЕМ працює з гуртовими партіями металопрокату в Кам'янець-Подільському і всіх регіонах Західної України.
 

Україна, м. Кам'янець-Подільський, вул. Хмельницьке шосе, 32 (територія заводу КЕМЗ)

Телефон: +38 (067) 211-06-19