м. Івано-Франківськ +38 067 343 76 43

м. Чернівці +38 067 374 98 04

ua ru

Металопрокат в м. Чернівці

Вироби металопрокату в Чернівцях затребувані в будівництві, промисловості, для різноманітних монтажних і технічних потреб. Сюди потрапляє великий перелік продукції, яку об'єднує технологія виготовлення: прокатка на верстатах. У процесі заготовки обжимаються обертовими валами при різній температурі. Зважаючи на термічні умови, прокатка буває гарячою, холодною чи теплою.

Таким чином виготовляються всі основні елементи. Це гаряче- і холоднокатані листи, профнастил, металочерепиця, арматура, балки, рейки, кола та квадрати, кути, дріт, швелери, тощо. Всі ці вироби можна розділити на сортові, листові та фасонні.

Залежно від сировини, є три основних типи металопрокату:

  - Чорний. Це чавун, сталь, залізо та їх сплави. Найпоширеніша, універсальна і недорога категорія. Чорний металопрокат використовується на промислових підприємствах, будівельних майданчиках, виробництвах.

 - Нержавіючий. Це сплави, до складу яких входять стійкі до корозії домішки. Традиційно це хром. Іноді використовується титан, марганець, вуглець та інші. Використовуються нержавіючі вироби в машинобудуванні, авіації, медицині та промисловості. Рідше – для будівельних потреб.

 - Кольоровий. Це найдорожча і специфічна категорія. У неї потрапляють всі інші метали та сплави: алюміній, олово, цинк, мідь, титан, тощо. В основному, таким чином виготовляються штучні деталі або запчастини для електротехніки та приладобудування. В індивідуальному будівництві кольоровий металопрокат використовується в якості декоративного.

Металобаза в Чернівцях

Жоден будівельний майданчик або підприємство не обійдеться без ЗБВ, трубопроводів, арматури та інших комплектуючих. Це і невелике локальне будівництво, і величезні заводи.

Металобаза в Чернівцях – це великий склад для зберігання металопрокату. Тут можна підібрати і придбати все необхідне в різних варіаціях та типорозмірах. В наявності листові, сортові, фасонні та трубні вироби металопрокату. А ціни на базі нижчі, ніж у великих мережевих гіпермаркетах.

Торгово-складські потужності компанії МЕТАЛ СИСТЕМ дозволяють нам братися за замовлення будь-якого обсягу та складності. Наша спеціалізація – не тільки продаж, але і доставка, обслуговування та інші організаційні турботи. Комплексний підхід, великий асортимент і доступні ціни допомогли компанії стати одним з лідерів на території Західної України.

Що ми пропонуємо?

В асортименті – вироби з чорного та нержавіючого металу, сотовий полікарбонат, тощо. Компанія МЕТАЛ СИСТЕМ відома різноманітністю і відмінною якістю продукції.

Ми пропонуємо:

 - Арматуру різного призначення та типорозмірів;

 - Оцинкований та термічно оброблений дріт;

 - Конструкційні, перфоровані, оцинковані листи;

 - Профільні та електрозварні труби;

 - Шовні та безшовні труби для облаштування водо- і газопроводів;

 - Відводи, трійники, заглушки та інші додаткові комплектуючі;

 - Квадрати, кола і кути, відповідно до Держстандарту;

 - Шестигранники, цвяхи і кріпильні елементи;

 - Дріт та кладочну сітку;

 - Швелери;

 - Електроди та багато іншого.

За роки успішної роботи компанія МЕТАЛ СИСТЕМ перетворилася на величезне високотехнологічне підприємство, що працює з гуртовими партіями металопрокату в Чернівцях та інших регіонах Західної України.
 


58032, Україна, м. Чернівці, вул. Лесина, 4

Режим роботи: з 8-00 до 17-00

Вихідні: субота та неділя

Телефон: +38 (0372) 90-82-02

E-mail: chernivtsi@metalsystem.com.ua